Drones bieden je soms een heel uniek perspectief, maar kunnen je ook meenemen op een ontdekkingsreis. Dat is precies wat de dronepiloten hier hebben gedaan: ze nemen je mee op pad door de tandartsenpraktijk!
De Zwitserse dronepiloten Moritz Werffeli en Laurin Göllerused van House of Drones hebben heel wat creatieve projecten op hun naam staan. Voor deze film vlogen ze met compacte NakeX HD BNF CineWhoop, gekoppeld aan een GoPro camera, door de tandartsenpraktijk van Zahnarzt Schumacher in Malters, Zwitserland. Deze tandarts bedacht het straffe plan om vanuit eerste persoons gezichtspunt een wandeling te maken door de praktijk.
House of Drones
De filmers van House of Drones namen de uitdaging graag aan een vlogen in één take door het hele pand, waarbij ze verschillende behandelkamers ontdekten en een paar verrassende doorkijkjes geven. De NaneX Drone is speciaal ontwikkeld door het team van House of Drones en wordt veel gebruikt voor dit soort fps-opnames, waaronder ook live-producties voor sportevenementen voor Red Bull. Hulde voor het team van House of Drones voor het maken van zo’n strakke opname, vooral omdat er ook mensen in rondlopen!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke woensdag en vrijdag het beste uit de fotografiewereld in je mailbox.