Nieuws

Sony brengt twee nieuwe A-objectieven uit

Wie dacht dat Sony de A-mount had opgegeven ten voordele van de E-mount voor spiegelloze systeemcamera’s, heeft het verkeerd voor. Twee nieuwe hoogwaardige A-lenzen komen het arsenaal vervoegen.

Wie dacht dat Sony de A-mount had opgegeven ten voordele van de E-mount voor spiegelloze systeemcamera's, heeft het verkeerd voor. Twee nieuwe hoogwaardige A-lenzen komen het arsenaal vervoegen.

De nieuwe Vario-Sonnar T* 24-70mm F2.8 ZA SSM II standaardzoom en Vario-Sonnar T* 16-35mm F2.8 ZA SSM II groothoekzoom leveren volgens Sony niet alleen een betere beeldkwaliteit en autofocusprestaties, maar beschikken ook over een nieuw stof- en vochtbestendig design.

De objectieven zijn bedoeld voor camera's met verwisselbare A-objectieven van Sony, zoals de α99 en α77 II. Met de optionele bevestigingsadapter kunnen ze ook met E-fototoestellen zoals de α7 serie worden gebruikt.

De A-objectieven van Sony kunnen nu worden vooruitbesteld; ze dragen richtprijzen van 2.250 euro (24-70mm) en 2.400 euro (16-35mm)

[extern_gallery urls=”http://cdn.minoc.com/zd_images/2015/16/143350_sal1635z2a.jpg||http://cdn.minoc.com/zd_images/2015/16/143350_sal2470z2a.jpg” caption=”De nieuwe Vario-Sonnar T* 16-35mm F2.8 ZA SSM II groothoekzoom.||De nieuwe Vario-Sonnar T* 24-70mm F2.8 ZA SSM II standaardzoom.”]

Schrijf je in op onze nieuwsbrief om het laatste nieuws uit de fotografiewereld te ontvangen én het gratis ebook ‘Start met Fotograferen’.

Google Voeg Shoot.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: lens, objectief, sony, standaardzoomlens

Meer relevante berichten

 Word abonnee van Shoot!

Krijg Shoot Magazine 6 keer per jaar (inclusief 2 extra dikke dubbelnummers) vol inspiratie, tips en fotoplezier rechtstreeks in je brievenbus.

Shoot 129 cover