Fujifilm is naast zijn systeemcamera’s ook bekend voor de INSTAX instant camera’s. Het merk kondigt vandaag de INSTAX mini 12 aan.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke woensdag en vrijdag het beste uit de fotografiewereld in je mailbox.

Fujifilm is naast zijn systeemcamera’s ook bekend voor de INSTAX instant camera’s. Het merk kondigt vandaag de INSTAX mini 12 aan.
De INSTAX mini is alweer aan zijn twaalfde editie toe, nadat nummer 11 in 2020 verscheen. De mini 12 komt in vijf verschillende kleuren: Pastel Blue, Mint Green, Blossom Pink, Lilac Purple en Clay White. Aan boord zijn nieuwe features te vinden die je volgens Fujifilm toelaten om betere instant foto’s te maken dan ooit tevoren. Volgende zaken zijn nieuw:

Fujifilm voorziet ook in de gratis app INSTAX UP! om je foto’s in te scannen zodat je ze digitaal kan bewaren, al hadden we dit proces liever automatisch gezien, bijvoorbeeld door middel van een SD-kaartje. De app is beschikbaar voor Android en iOS.
“De INSTAX mini serie is al lange tijd een ongelooflijk populaire keuze om het plezier van instant camera’s te introduceren bij fotografie liefhebbers, oud en nieuw, dankzij het speelse ontwerp, gebruiksgemak en betaalbare prijs. mini 12 tilt deze serie naar een hoger niveau met een iconisch bubbelontwerp dat knalt van plezier en creativiteit. Hoe je de wereld ziet, wordt gevormd door de lens waardoor je hem ziet, en mini 12 biedt gebruikers een nieuw uniek perspectief,” aldus Shin Udono, Senior Vice President, Imaging Solutions, FUJIFILM Europe
De INSTAX Mini 12 is verkrijgbaar vanaf 16 maart voor een prijs van 89,99 euro.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke woensdag en vrijdag het beste uit de fotografiewereld in je mailbox.
Krijg Shoot Magazine 6 keer per jaar (inclusief 2 extra dikke dubbelnummers) vol inspiratie, tips en fotoplezier rechtstreeks in je brievenbus.
