Neem deel aan de Shoot Challenge!
16 april 2009 | Jo VerluytenZet je beste beelden in de kijker
2. Foto opladen
We moeten de aangepaste foto opladen naar een webruimte als Tinypic, One.com, Fotopic, Telenet of Pbase. We kiezen voor de eerste in dit rijtje, omdat die ons meteen de juiste links geeft die we in de verdere stappen nodig hebben.
Op Tinypic.com klik je op de knop Bladeren om het beeld dat je zonet hebt bewerkt op te laden. Vervolgens klik je op Nu Opladen en wacht je een poosje tot het beeld op de server van Tinypic is geparkeerd. Daarna krijg je het venster hieronder te zien.

We kopiëren (CTRL-toets + C) het adres dat onder Directe Link voor Lay-outs staat naar het geheugen van onze computer. Je kan het adres al even in het adresvenster van je browser plakken om te controleren of het beeld bereikbaar is via internet. Is dat zo, dan kan je verder naar stap 3.
Externe links








