Challenge
16 april 2009 | Jeroen GeuensShoot wil je inspireren en je tips en technieken bijbrengen, maar je vooral laten fotograferen. Daarom organiseren we voor elk nummer een Shoot Challenge.
Het opzet is eenvoudig: jij bezorgt ons je beste foto over het gekozen thema, wij belonen de beste inzending van de Shoot Challenge met een prijs om u tegen te zeggen.
De opdracht: in dit nummer lees je tips en trucs lezen die je inspiratie moeten geven voor fotografie op en rond het strand. Pas die kennis toe en bezorg ons je origineelste beeld voor de tweede Shoot Challenge: Zon, zee, strand.
Hoe deelnemen?
Deelnemen doe je via het forum op Belgiumdigital.com.
Per nummer van Shoot start de redactie een topic voor de Shoot Challenge. Daarin plaats je de foto waarmee je wil deelnemen.
Heb je nog nooit foto's geplaatst op het forum, dan vind je hier een handleiding.
Lees ook hier het wedstrijdreglement.
De voornaamste punten daaruit zijn:
• Per Shoot Challenge mag je één foto indienen.
• Uiteraard heb je die foto zelf gemaakt.
• De foto werd nog niet eerder gepubliceerd (bijvoorbeeld in het Book of Fame).
• Indien er personen op de foto staan, heb je hun toelating nodig om de foto in te dienen.
Win een Canon EOS 500D + Canon EF-S 18-200mm F3.5-5.6 IS
De 500D is de nieuwste digitale spiegelreflexcamera van Canon. Hij bevat een CMOS-sensor in APS-C-formaat met 15,1 megapixels. Met de 500D kan je ook filmen in Full HD-resolutie (1.080p). Dankzij de ingebouwde HDMI-aansluiting kan je foto’s en filmclips meteen bekijken op een HD-televisie.
Challenge


